Sprzęt i akcesoria AGD
www.coolmarket.net
Grafika

Czytaj online

Księgarnie Świat Książki z dwoma salonami w Galerii Krakowskiej
Na mapie Galerii Krakowskiej pojawił się nowy punkt – Świat Książki Kids. Salon został urządzony w taki sposób, aby..
więcej »
W Warszawie, przy nowej stacji metra powstaną państwowe mieszkania na wynajem
Na ulicy Górczewskiej w Warszawie planowana jest budowa osiedla z mieszkaniami na wynajem. Inicjatorem inwestycji jest Fundusz..
więcej »
Gminne mieszkania na wynajem w Mielcu
Gmina Miejska Mielec planuje budowę mieszkań na wynajem. Inwestycję ma zrealizować spółka komunalna. W czerwcu i lipcu..
więcej »

Zastawa stołowa, talerze i miski

Talerze, miski i miseczki towarzyszą nam od najmłodszych lat. Są użyteczne i niezastąpione. Są ozdobą stołu. Szklane, porcelanowe, nieraz drewniane. Proste i artystycznie zdobione.

Wyszukuj produktów w kategorii Talerze, Miski i Półmiski według słów kluczowych:
Flaczarka, miseczka do dip'ów, miseczka do sosów jadnoporcjówka, miseczka śniadaniowa głęboka, półmisek owalny, półmisek /rawierka owal, salaterka mała, salaterka maxi, saleterka duża , talerz deserowy, talerz głęboki, talerz kwadrat duży, talerz kwadrat mały, talerz płytki, talerz/półmisek okrągły, talerzyk, miseczka, serwis, piękna patera, ażurowa patera w stylu secesyjnym, sanssouci duża patera, Tułowice barwna patera, kwadratowa patera, owalna patera hutschenreuther, piękny sygnowany talerz, kolekcjonerski talerz, duży piękny półmisek, talerz do ciast, patera na ciastka, półmisek na rybę, talerz biały deserowy, talerz biały płytki, talerz szkło dymne deserowy, pokrywa, półmisek okrągły pod talerz, półmisek owalny, półmisek owalny na ryby, półmisek nierdzewny, półmisek ceramiczny, półmisek kwadrat, półmisek ceramiczny prostokątny, misy porcelanowe i kryształowe, misy ze stali i metalu, półmiski na przystawki i przekąski, oryginalne naczynia na owoce.


Zastawa stołowa - zuma każdej pani domu. Komplet zdobionych talerzy, waz, dzbanków. Komplety sztućców, kubków i szklanek. Bogate zestawy, sosjerki, przyborniki na sól i pieprz. Jednym słowem, dobrze skompletowana zastawa stołowa, to nie lada sztuka.

Wyszukuj produktów w kategorii: zastawa Stołowa według słów kluczowych:
Cukiernice, dzbanki, kieliszki i szklanki, koszyczki, miseczki, kubki, patery, półmiski, pucharki do lodów, serwisy obiadowe, szkło gastronomiczne, sztućce, świeczniki, talerze, wazy, kociołki, sosjerki, zastawa dziecięca, zestawy do przypraw, bulionówka sonata, cukiernica, filiżanka, imbryk, półmisek, półmisek okrągły, półmisek owalny, salaterka okrągła, sosjerka, spodek sonata, talerz deserowy, talerz głęboki, talerz płytki, waza z pokrywą, kieliszek do martini, kieliszek do koniaku, kieliszek do szampana, kieliszek do wódki, spodek pod szklankę, szklanka do whisky, szklanka na każdą okazję, Widelec zestaw szpitalny, łyżeczka, nóż, widelec, łopatka do tortu zestaw restuaracyjny, łyżeczka do cukru zestaw restauracyjny, łyżeczka do herbaty london, łyżeczka do herbaty zestaw restauracyjny, łyżeczka do herbaty zestaw stołówkowy, łyżeczka do herbaty zestaw szpitalny, łyżeczka do kawy zestaw restauracyjny, łyżeczka do kawy mocca london, łyżeczka do lodów zestaw restauracyjny, łyżeczka do sałatek, łyżeczka mała do herbaty london, łyżka london, łyżka zestaw restauracyjny, łyżka zestaw stołówkowy, łyżka zestaw szpitalny.


Popularne słowa kluczowe

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem