Sprzęt i akcesoria AGD
www.coolmarket.net
Grafika

Aktualności RSS

Więcej marek w Radomiu
W czwartek rano w centrum handlowym przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu zainaugurowały działalność sklepy kilku marek,..
więcej »
ID Logistics robi kolejny krok w realizacji magazynu dla firmy Carrefour
ID Logistics Polska rozpoczął rekrutację pracowników do powstającego w Podkonicach Dużych nowego magazynu firmy Carrefour...
więcej »
Stara Papiernia będzie większa
Master Management Group powierzono stworzenie nowego konceptu zakupowo-usługowego, który powstanie w ramach rozbudowy znanego..
więcej »

Naczynia kuchenne

Naczynia kuchenne - bez nich życie było by uciążliwe, a praca w kuchni niemożliwa. Dlatego właśnie naczynia kuchenne (ale nie tylko) posiadają swoją długą historię. Znane i wykorzystywane od tysięcy lat. Wykonywane z najróżniejszych materiałów, przybierające niekiedy przedziwne formy. Dążące do perfekcji.

Wyszukuj produktów w kategorii Naczynia Kuchenne według słów kluczowych:
brytfanny, garnki, misy, naczynia żeliwne, patelnie aluminiowe z powłoką teflonową, patelnie stalowe, pojemnik z polietylenu, pojemniki gliniane, pojemniki z poliwęglanu, pokrywki, rondle, wanny, wiadra, brytfanna z pokrywą, brytfanna z pokrywą, cedzak, cedzak siatkowy, cedzak stożkowy, cedzak z pierścieniem, cedzak z uchwytami, czajnik, dzbanek miarka, foremka do pasztetu półokrągła, foremka do pasztetu trapez, miska, miska do miksowania, miska do miksowania głęboka, miska wysoko polerowana, podstawa do miski do miksowania, podstawa do miski do miksowania, pojemnik na sztućce, pojemnik transportowy do żywności, pokrywka do wiadra, sitko z siatką, sito stalowe, wanna okrągła, wanna przecedzakowa, wiadro bez pierścienia.


Popularne słowa kluczowe

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem